SMS půjčka před výplatou

NEZÁVAZNÁ ONLINE ŽÁDOST

O půjčku dnes zažádalo již 192 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Vysoké procento schválení
Okamžité zpracování žádosti
Půjčka šitá na míru vašim potřebám
Stačí jen pár minut na vyplnění žádosti!

Jak získat půjčku?

 • Vyplňte nezávaznou žádost
  Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere jen několik minut.

 • Okamžité zpracování
  Okamžité zpracování

  Kontaktuje vás obchodní zástupce poskytovatele a probere s vámi detaily půjčky.

 • Hotovo!
  Hotovo!

  Hotovo! Peníze vám budou zaslány na účet po podpisu smlouvy s poskytovatelem.

Výhody půjčky

 • Rychlé vyřízení půjčky
  Rychlé vyřízení

  Vyplnění žádosti vám zabere pouze několik minut. Peníze můžete mít na účtu už do 24 hodin po podpisu smlouvy s poskytovatelem.

 • Férové podmínky půjčky
  Férové podmínky

  Nemusíte se bát skrytých poplatků ani nelidského chování. Půjčky přes fenixpujcka.cz jsou férové a dodržují veškeré zákony České republiky.

 • Vysoké procento schválení
  Vysoké procento schválení

  Vysoké procento schválených žádostí je důkazem, že jsou služby Fenix půjčky kvalitní.

 • Dostupná půjčka
  Dostupná půjčka

  O půjčku může zažádat opravdu kdokoliv - student, zaměstnanec, podnikatel, důchodce, i žena na mateřské dovolené.

 • Možnost sestavit si půjčku na míru
  Možnost sestavit si půjčku na míru

  Nastavte si parametry půjčky podle sebe a svých možností.

 • Žádné papírování - 100% online
  100% vyřízení online

  Obrovskou výhodou je vyřízení žádosti přes internet z pohodlí vašeho domova. Nemusíte tak nikam chodit.

Rychlá SMS půjčka před výplatou na účet

Rychlost vyřízení, stejně jako rychlost zaslání peněz. To jsou pozitiva, kterými se rychlá SMS půjčka před výplatou s převodem na účet může pyšnit. Ve světě úvěrových produktů se jedná o možnost určenou pro toho, kdo na peníze především spěchá. Od toho se odvíjí také možné použití. Může se hodit při potížích s tím, že nevyjdete s výplatou, při nečekaném výdaji, stejně jako při jiných finančních potížích. Možnosti využití jsou ale na každém z vás. Jedná se totiž o úvěr, který je neúčelový.

SMS půjčka vám nabídne tolik, kolik potřebujete

Nejenom, že můžete finance využít na cokoliv. Můžete si také půjčit přesně tolik, kolik budete potřebovat. SMS půjčka je unikátní v tom, že si jednoduše vyberete z částek, které začínají na hodnotě 500 Kč a končí na sumě, která činí 20 000 Kč. Kromě toho, že si můžete vzít částku, která vám bude vyhovovat, si lze zvolit i vyhovující termín splatnosti. Ten může být 1 – 30 kalendářních dní. A pokud se vám to zdá málo, nezoufejte. Je možné si před uplynutím doby splatnosti danou lhůtu v případě potřeba i prodloužit. I to je ukázka toho, že máte vše ve svých rukou.

Půjčka před výplatou není určena jenom pracujícím

Nenechte se zmást názvem. I když je pro tento úvěr často využíváno označení půjčka před výplatou, určitě se nejedná o produkt, který je určený jenom pracujícím lidem. Požádat si kromě nich mohou také podnikatelé, ale i široká škála dalších klientů. Třeba z řad důchodců, nebo maminek na mateřské dovolené. Každá žádost je posuzována individuálně, a to s ohledem na zákonnou novelizaci platnou od prosince 2016, tak s ohledem na to, aby SMS půjčka nabídla co nejvyšší schvalovatelnost. Přesvědčte se sami, že procento úspěšně vyřízených žádostí je skutečně vysoké a velkou šanci na půjčku tak máte i vy.

Rychlá půjčka je vyřízena dříve, než se nadějete

Zapomeňte na úvěry, kde čekáte dny i týdny na to, než je vaše žádost schválena. Půjčka před výplatou je jiná. Nejenom v dostupnosti, ale i v tom, za jak dlouho je vaše žádost vyřízena. Pamatujte, že rychlá půjčka může být vyřízena opravdu velmi rychle. Vliv na to má vyplnění žádosti, které trvá jenom pár minut, stejně jako do detailu propracovaný schvalovací proces. A to vše je uskutečněno online, bez nutnosti osobních návštěv a jakékoliv další administrativy. Na něho navazuje i rychlé odeslání peněz.

Neváhejte a sami vyzkoušejte to, že rychlá SMS půjčka před výplatou na účet může být tím pravým řešením vašeho finančního problému, který se týká právě několika tisíců korun. Žádost můžete podat kdykoliv a odkudkoliv online a ihned.

Reference

Kamil | Ostrava

Služby Fenix půjčky mi velmi pomohly v mé nenadálé situaci, kdy jsem potřeboval peníze na nájem. Z další výplaty jsem půjčku splatil a mohl jsem být v klidu.

Adéla | Praha

Obrátila jsem se na tyto stránky, protože jsem nepotřebovala velkou půjčku a v bance pouze několik tisíc korun nezískám. Výhodou je výběr z několika variant půjčky.

Petra | Krnov

Na FenixPůjčka.cz jsem narazila náhodou a nezklamala mě. Okamžité vyřízení žádosti mi skutečně pomohlo a já jsem tak mohla peníze ihned využít.

Časté otázky

 • Jak půjčku získám?

  Je to opravdu velmi snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku a vyčkat na vyřízení žádosti.

 • Za jak dlouho od schválení žádosti obdržím peníze?

  Obchodní zástupce poskytovatele vás bude kontaktovat a dojedná s vámi detaily půjčky. Peníze můžete mít na účtu již do 24 hodin od schválení žádosti poskytovatelem.

 • Mohu získat půjčku i na mateřské?

  Ano, i ženy na mateřské mohou získat půjčku. Vše záleží ale na individuálním posouzení žádosti poskytovatelem.

 • Jaké jsou podmínky pro žadatele?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít vlastní bankovní účet
 • Na co mohu peníze použít?

  Půjčka je vhodná na pokrytí akutních výdajů. Nejčastěji se jedná o úhradu běžných výdajů jako platba ze energie, opravy, apod. Ovšem záleží jen na vás, na jaké účely tuto neúčelovou půjčku využijete.