O nás

Jak to funguje

Tyto webové stránky slouží jako agregátor půjček. Odesláním kontaktního formuláře (také nazývaným jako “nezávazná žádost”) uživatel žádá o kontaktování zprostředkovatelem/poskytovatelem finančních produktů za účelem získání dalších informací o produktu (případně následné sjednání smlouvy o spotřebitelském úvěru). Po vyplnění kontaktního formuláře bude uživatel kontaktován společnostmi, z nichž si bude moci vybrat tu, která mu vyhovuje nejvíce (případně nevybrat žádnou). Odeslání formuláře tedy neslouží jako závazná žádost o uzavření smlouvy o spotřebitelském úvěru. Jednotlivé kroky půjčky

Bezvafinance s.r.o. žádným spůsobem uživateli negarantuje získání spotřebitelského úvěru, o který projevil zájem vyplněním kontaktního formuláře.

Kdo jsme

Společnost Bezvafinance s.r.o. je samostatným online zprostředkovatelem sprotřebitelských úvěrů. Úloha Bezvafinance s.r.o. spočívá v přepojení žádatele (spotřebitele) s poskytovatelem spotřebitelských úvěrů. Portály, které společnost Bezvafinance s.r.o. vlastní slouží jako agregátory půjček, kterých úlohou je zajistit pro spotřebitele nabídku na míru a možnost srovnání. Na základě údajú, které uživatel vyplní, ho s nabídkami kontaktují zástupci z vybraných společností pro které společnost Bezvafinance s.r.o. vykonává zprostredkovatelskou činnost a nebo spolupracuje. Uživatel si tak má možnost porovnat více úvěrů a snadněji tak získat půjčku, která mu bude vyhovovat. Finální nabídku se uživatel dozví po vyplnění online formuláře přímo od poskytovatele spotřebitelských úvěrů a nebo zájemce kontaktuje CallCentrum společnosti Bezvafinance s.r.o.

Kontakt

Provozovatelem těchto webových stránek je Aleš Bakla, IČO: 74706632. Provozovatel není poskytovatelem půjčky. Provozovatel je vázaným zástupcem firmy Bezvafinance s.r.o. Samostatným zprostředkovatelem je Bezvafinance s.r.o.

Bezvafinance s.r.o.
Revoluční 724/7,
Staré Město, 110 00 Praha 1
IČ: 241 86 104
Email: info@bezvafinance.cz
Tato emailová adresa neslouží k posílání žádostí o půjčku. Pokud máte zájem o půjčku, vyplňte prosím nezávaznou žádost, na kterou se prokliknete tlačítkem z hlavní stránky.

Spisová značka: C 186711 vedená u Městského soudu v Praze - https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik