Rychlá půjčka bez registru

NEZÁVAZNÁ ONLINE ŽÁDOST

O půjčku dnes zažádalo již 144 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

Vysoké procento schválení
Okamžité zpracování žádosti
Půjčka šitá na míru vašim potřebám
Stačí jen pár minut na vyplnění žádosti!

Jak získat půjčku?

 • Vyplňte nezávaznou žádost
  Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere jen několik minut.

 • Okamžité zpracování
  Okamžité zpracování

  Kontaktuje vás obchodní zástupce poskytovatele a probere s vámi detaily půjčky.

 • Hotovo!
  Hotovo!

  Hotovo! Peníze vám budou zaslány na účet po podpisu smlouvy s poskytovatelem.

Výhody půjčky

 • Rychlé vyřízení půjčky
  Rychlé vyřízení

  Vyplnění žádosti vám zabere pouze několik minut. Peníze můžete mít na účtu už do 24 hodin po podpisu smlouvy s poskytovatelem.

 • Férové podmínky půjčky
  Férové podmínky

  Nemusíte se bát skrytých poplatků ani nelidského chování. Půjčky přes fenixpujcka.cz jsou férové a dodržují veškeré zákony České republiky.

 • Vysoké procento schválení
  Vysoké procento schválení

  Vysoké procento schválených žádostí je důkazem, že jsou služby Fenix půjčky kvalitní.

 • Dostupná půjčka
  Dostupná půjčka

  O půjčku může zažádat opravdu kdokoliv - student, zaměstnanec, podnikatel, důchodce, i žena na mateřské dovolené.

 • Možnost sestavit si půjčku na míru
  Možnost sestavit si půjčku na míru

  Nastavte si parametry půjčky podle sebe a svých možností.

 • Žádné papírování - 100% online
  100% vyřízení online

  Obrovskou výhodou je vyřízení žádosti přes internet z pohodlí vašeho domova. Nemusíte tak nikam chodit.

Rychlá půjčka registru

Nevyšli jste s výplatou? Potřebujete financovat opravu či koupi spotřebiče do domácnosti? Objevil se nečekaný výdaj, který potřebujete zaplatit? Fenix půjčka je tu pro vás. Její koncept je spojený s využitelností právě v daných situacích. Jelikož jde zároveň o neúčelový úvěr, je možné ji využít i ve spojení s dalšími situacemi. V žádné z nich nemusíte říkat, na co peníze potřebujete, ani dokládat, na co jste je využili.

Půjčku můžete získat i se zápisem v registru dlužníků. Problém nastává zpravidla v případě, že jste v exekuci, nebo insolvenci. Samotným zápisem v registru se sice šance na získání úvěru snižuje, to ale neznamená, že ji nezískáte. Každopádně doporučujeme ještě před požádáním o půjčku uhradit všechny vaše závazky.

Rychlá půjčka nabídne tolik, kolik potřebujete

Víme, že právě výše zmíněné situace jsou obvykle spojeny s potřebnou půjčkou, která je ve výši několika tisíců korun. A přesně tolik vám rychlá půjčka nabídne. Základní sumou je částka 500 Kč, ze které se lze dostat až na 4 500 Kč. Navíc se nemusíte bát zdlouhavého splácení v délce několika měsíců. Zvolíte si dobu splatnosti v termínu, který je 1 – 30 kalendářních dní. Svůj závazek můžete uhradit třeba z nejbližší výplaty.

Půjčka bez registru může být u většiny poskytovatelů problém

Dne 1. 12. 2016 vešla v platnost nová zákonná úprava, která výrazně omezí poskytování některých půjček. Je vaším cílem půjčka bez registru? I té se této zákonná úprava může dotknout. Fenix půjčka vám neslibujeme nemožné, ale garantuje individuální přístup. Ten je spojený i s možností, že o půjčku může požádat v podstatě kdokoliv. Žádost se vyhodnotí s ohledem na přihlédnutí ke všem faktorům. I díky tomu má půjčka velmi vysokou schvalovatelnost žádostí. I když půjčku bez registru není tak jednoduché získat, Fenix půjčka stále umožňuje, že si mohou podat žádost jak podnikatelé a zaměstnanci, tak třeba matky na mateřské dovolené, studenti, stejně jako celá řada dalších klientů, kteří potřebují peníze.

Rychlost a jednoduchost je samozřejmostí

Když si o půjčku žádáte, je více než jasné, že na ni i spěcháte. I proto je snaha zajistit, abyste ji měli co možná nejrychleji. Zákon sice může omezovat poskytování peněz pro zadlužené, ale rozhodně to neznamená, že by se musela prodloužit schvalovací doba. Podejte si žádost a přesvědčte se o tom, že peníze lze mít na účtu opravdu rychle.

Jednoduchost je základem

Základem je férový přístup. Fenix půjčka vás neláka na nemožné půjčky pro dlužníky, které není možné s ohledem na schválený zákon od 1.12.2016 standardně nabízet. Stejně tak před vámi půjčka nic netají a už při žádosti můžete vidět, jak bude vaše půjčka vypadat. Přidejte k tomu také jistotu transparentních podmínek, nebo to, že žádost je zpracována prakticky ihned. Bez administrativy a osobních schůzek. Zkuste to a požádejte si také.

Reference

Kamil | Ostrava

Služby Fenix půjčky mi velmi pomohly v mé nenadálé situaci, kdy jsem potřeboval peníze na nájem. Z další výplaty jsem půjčku splatil a mohl jsem být v klidu.

Adéla | Praha

Obrátila jsem se na tyto stránky, protože jsem nepotřebovala velkou půjčku a v bance pouze několik tisíc korun nezískám. Výhodou je výběr z několika variant půjčky.

Petra | Krnov

Na FenixPůjčka.cz jsem narazila náhodou a nezklamala mě. Okamžité vyřízení žádosti mi skutečně pomohlo a já jsem tak mohla peníze ihned využít.

Časté otázky

 • Jak půjčku získám?

  Je to opravdu velmi snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku a vyčkat na vyřízení žádosti.

 • Za jak dlouho od schválení žádosti obdržím peníze?

  Obchodní zástupce poskytovatele vás bude kontaktovat a dojedná s vámi detaily půjčky. Peníze můžete mít na účtu již do 24 hodin od schválení žádosti poskytovatelem.

 • Mohu získat půjčku i na mateřské?

  Ano, i ženy na mateřské mohou získat půjčku. Vše záleží ale na individuálním posouzení žádosti poskytovatelem.

 • Jaké jsou podmínky pro žadatele?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít vlastní bankovní účet
 • Na co mohu peníze použít?

  Půjčka je vhodná na pokrytí akutních výdajů. Nejčastěji se jedná o úhradu běžných výdajů jako platba ze energie, opravy, apod. Ovšem záleží jen na vás, na jaké účely tuto neúčelovou půjčku využijete.