Rychlá půjčka bez registru

VÍCE INFORMACÍ

O půjčku dnes zažádalo již 0 klientů.

Oslovte nás bez obav také Vy!

NYNÍ AKCE: výhodný úrok
vysoké procento schválení
vyřízení půjčky ještě dnes
Získejte peníze ještě dnes!

Jak získat půjčku?

 • Vyplňte nezávaznou žádost
  Vyplňte žádost

  Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku, která vám zabere maximálně 2 minuty.

 • Výsledek se dozvíte ihned
  Výsledek

  Po odeslání žádosti o půjčku vás kontaktujeme. Schválení půjčky je na dosah!

 • Obdržíte peníze
  Peníze jsou vaše!

  Hotovo! Peníze vám mohou být odeslány ještě dnes převodem na účet nebo formou složenky.

Výhody půjčky

 • Rychlé vyřízení půjčky
  Rychlé vyřízení

  Vyplnění žádosti vám zabere pouze 2 minuty. Peníze můžete mít ihned po schválení žádosti.

 • Férové podmínky půjčky
  Férové podmínky

  Nemusíte se bát skrytých poplatků ani nelidského chování. Naše půjčka je férová a dodržuje veškeré zákony České republiky.

 • Až 80% schválených žádostí!
  Až 80% schválených žádostí!

  Půjčku může získat opravdu každý. Vysoké procento schválených žádostí je toho důkazem.

 • Půjčka pro každého
  Půjčka pro každého

  Půjčku může získat skutečně každý - student, zaměstnanec, podnikatel, důchodce, i žena na mateřské dovolené.

 • Bez registru a dokládání příjmu
  Bez registru a dokládání příjmu?

  Získat půjčku bez registru a bez doložení příjmu není dle platné legislativy možné. Ke každému klientovi ale přistupujeme individuálně.

 • Žádné papírování - 100% online
  100% vyřízení online

  Obrovskou výhodou je kompletní vyřízení půjčky přes internet z pohodlí Vašeho domova. Nemusíte tak nikam chodit a cokoliv podepisovat.

Rychlá půjčka bez nahlížení do registru ihned

Nevyšli jste s výplatou? Potřebujete financovat opravu či koupi spotřebiče do domácnosti? Objevil se nečekaný výdaj, který potřebujete zaplatit? Naše půjčka je tu pro vás. Její koncept je spojený s využitelností právě v daných situacích. Jelikož jde zároveň o neúčelový úvěr, je možné ji využít i ve spojení s dalšími situacemi. V žádné z nich nám nemusíte říkat, na co peníze potřebujete, ani dokládat, na co jste je využili.

Rychlá půjčka nabídne tolik, kolik potřebujete

Víme, že právě výše zmíněné situace jsou obvykle spojeny s potřebnou půjčkou, která je ve výši několika tisíců korun. A přesně tolik vám naše rychlá půjčka nabídne. Základní sumou je částka 500 Kč, ze které se lze dostat až na 4 500 Kč. Navíc se nemusíte bát zdlouhavého splácení v délce několika měsíců. U nás si zvolíte dobu splatnosti v termínu, který je 1 – 30 kalendářních dní. Svůj závazek můžete uhradit třeba z nejbližší výplaty.

Půjčka bez registru může být u většiny poskytovatelů problém

Dne 1. 12. 2016 vešla v platnost nová zákonná úprava, která výrazně omezí poskytování některých půjček. Je vaším cílem půjčka bez nahlížení do registru? I té se této zákonná úprava může dotknout. U nás vám neslibujeme nemožné, ale garantujeme individuální přístup. Ten je spojený i s možností, že si u nás může požádat v podstatě každý. Jeho žádost vyhodnotíme s ohledem na přihlédnutí ke všem faktorům. I díky tomu máme velmi vysokou schvalovatelnost úvěrů. Individuální přístup je jistotou také v tom, že si u nás může požádat skutečně každý. I když půjčky bez nahlížení do registru dlužníků není tak jednoduché získat, my stále umožňujeme, aby si u nás požádali jak podnikatelé a zaměstnanci, tak třeba matky na mateřské dovolené, studenti, stejně jako celá řada dalších klientů, kteří potřebují peníze.

Rychlost a jednoduchost je u nás samozřejmostí

Když si o půjčku žádáte, je více než jasné, že na ni i spěcháte. I proto se snažíme zajistit, abyste ji měli co možná nejrychleji. Zákon sice může omezovat poskytování peněz pro zadlužené, ale rozhodně to neznamená, že by se musela prodloužit schvalovací doba. Požádejte si u nás a přesvědčte se o tom, že peníze lze mít na účtu i v den, kdy si o ně požádáte. A komu bankovní účet nevyhovuje, může využít vyplacení formou složenky. I v tom se snažíme vyjít vstříc vašim potřebám a požadavkům.

Jednoduchost je u nás základem

Zakládáme si na férovém přístupu. Nelákáme vás na nemožné půjčky pro dlužníky, které není možné s ohledem na schválený zákon standardně nabízet. Stejně tak před vámi nic netajíme a už při žádosti můžete vidět, jak bude vaše půjčka vypadat. Přidejte k tomu také jistotu transparentních podmínek, nebo to, že vše vyřídíme online a ihned. Bez administrativy, osobních schůzek a podpisů. Zkuste to a požádejte si také.

Co o nás řekli naši klienti

Kamil H. | Ostrava

Půjčka mi velmi pomohla v mé nenadálé situaci, kdy jsem potřeboval peníze na nájem. Z další výplaty jsem půjčku splatil a mohl jse mbýt v klidu.

Adéla Š. | Praha

Využila jsem tuto nebankovní půjčku, protože jsem nepotřebovala velkou půjčku a v bance pouze několik tisíc korun nezískám. Výhodou je výběr z několika variant půjčky.

Petra E. | Krnov

Na půjčku jsem narazila náhodou a nezklamala mě. Okamžité vyřízení půjčky mi skutečně pomohlo a já jsem tak mohla peníze ihned využít.

Časté otázky

 • Jak půjčku získám?

  Je to opravdu velmi snadné. Stačí vyplnit jednoduchou žádost o půjčku a obratem se dozvíte výsledek žádosti.

 • Za jak dlouho od schválení půjčky obdržím peníze?

  Peníze můžete obdržet již do 10 minut od schválení žádosti.

 • Mohu získat půjčku i na mateřské?

  Ano, i ženy na mateřské mohou získat půjčku.

 • Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

  Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:

  • Věk od 18 do 65 let
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít vlastní bankovní účet
 • Co když nedokážu půjčku včas splatit?

  Můžete požádat o odložení splátky. Jedinou podmínkou pro odložení splátky je zaplacení poplatku za tento úkon.

 • Na co můžu půjčku použít?

  Půjčka je vhodná na pokrytí akutních výdajů. Nejčastěji se jedná o úhradu běžných výdajů jako platba ze energie, opravy, apod. Ovšem záleží jen na vás, na jaké účely tuto neúčelovou půjčku využijete.